FAQ

Služba

 • Co je cílem služby Ridemajestic?

Ridemajestic je služba určená k naplnění nejnáročnějších požadavků v oblasti osobní dopravy. Oproti ostatním službám na trhu klade zvýšený důraz na osobnost a připravenost řidiče, luxus automobilu pak jako samozřejmost.

 • Jaká je výhoda služby Ridemajestic?

Ridemajestic garantuje nejvyšší úroveň připravenosti svých řidičů, kteří jsou dokonale připraveni z hlediska bontonu i jazykových znalostí a vybraní na základě nejpřísnějších kritérií a délky praxe. Samozřejmostí je exkluzivní výbava vozu Mercedes S Class splňující veškeré požadavky na pohodlí i mobilní práci.  Každá jízda s Ridemajesticem je navíc pečlivě připravena na základě individuálních přání klienta včetně širokého spektra dodatečných služeb, jako je například concierge.

 

Objednávka

 • Jak si mohu objednat Ridemajestic?

Ridemajestic zajišťuje Vaše maximální pohodlí i při objednávce. Stačí jednoduše vyplnit základní údaje na webu a zaslat požadavek. Naši operátoři Vás budou v předem určený čas kontaktovat, připraveni zodpovědět veškeré dotazy a zároveň spolu s Vámi vyřeší veškeré detaily objednávky.

 • Jaká jsou specifika objednávky?

Služby Ridemajestic mohou objednávat právnické či fyzické osoby, které již mají s Majestic s.r.o. uzavřenou rámcovou službu o přepravě. V případě prvního kontaktu s klientem operátoři připraví veškeré potřebné dokumenty v rámci telefonického kontaktu, které zašlou následně k potvrzení na uvedený e-mail. Po uzavření rámcové smlouvy tak již není nutné obchodní informace uvádět, identifikace probíhá na základě zadaného telefonního čísla či dodatečným sdělením čísla smlouvy na dotaz operátora. V případě vlastní objednávky přepravy stačí využít formuláře na webu či aplikace k požadavku na kontaktování. Operátor v následném telefonickém rozhovoru v čas, který si určíte, připraví veškeré detaily cesty a zašle elektronickou formu potvrzení o objednávce. Cestující následně podepisuje vytištěnou přílohu rámcové smlouvy o přepravě s uvedeným jménem a specifikací cesty.

 

Cena a úhrada

 • Jaká je cena za využití služeb přepravy Ridemajestic?

Ridemajestic je služba založená na časovém pronájmu. Výpočet ceny se odvíjí od každé započaté hodiny (60 minut) využívání služby. Sazba je vzhledem k orientaci na dlouhodobou spolupráci sjednávána individuálně na základě jednání o konkrétních potřebách klienta. Pro individuální poptávku žádejte kontakt s operátorem či se přímo obraťte na obchodní oddělení služby Ridemajestic (majestic@modryandel.cz) Nejvyšší jednorázová sazba je 2500 Kč za započatou hodinu včetně DPH.

 • Jak probíhá úhrada?

Služby Ridemajestic jsou hrazeny fakturačně jednou za kalendářní měsíc. 

 

Automobil a vybavení

 • Jaký typ vozu využívá Ridemajestic?

Limuzíny Mercedes S Class.

 • Jak je automobil vybaven pro mobilní práci?

Automobil disponuje samostatnou wifi i napájením.

 

Řidič

 • Kdo jsou řidiči Ridemajestic?

Řidiči Ridemajesticu jsou vybíráni na základě nejpřísnějších kritérií a délky praxe. Procházejí pečlivou přípravou v oblasti bontonu a protokolu a kontaktu s řidičem. Ovládají na vysoké úrovni angličtinu a mají vynikající všeobecný přehled i přehled o kulturním i společenském dění. Jsou připraveni poskytnout nejvyšší kategorii služeb osobního řidiče a na jejich diskrétnost se můžete zcela spolehnout.

 • Jaký je dress code řidiče?

Řidič Ridemajesticu nosí oblek ušitý na míru v tmavé barvě. Na přání klienta je možné zajistit i řidičskou čapku a rukavice.

 

Dotazy a reklamace

 • Na koho se mohu obrátit v případě dotazů, individuálních požadavků či stížností?

Kontaktujte prosím přímo obchodní oddělení Ridemajestic.(majestic@ridemajestic.com)

Vaše přání

Bude nám potěšením zodpovědět veškeré Vaše dotazy a vyhovět Vašim představám o cestování s nejvyšším standardem.


Ridemajestic Concierge

(Váš Ridemajestic Concierge je k dispozici v pracovní dny v době 9-18 hod.)


Přejete si, abychom Vás kontaktovali?

Copyright © 2015 - 2019 MAJESTIC s.r.o.,
Českomoravská 1181/21, 190 00 Praha 9

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací